Skvělý závěr sezóny

19.03.2019 | Tomáš Hora

Druhá třída přivezla z turnaje v Tachově stříbro!

Druhý březnový víkend proběhl v Tachově dvoudenní turnaj Chodovar Cup, na který vyrazili svoje síly změřit naši druháci. Systémem každý s každým se během dvou dnů utkali s osmi týmy, z toho dvěma německými - Eisbaren Berlin a Team select Germany. Zbraslavští hokejisté druhé třídy bojovali velmi úspěšně, pouze jednou poznali pocit porážky, jejich jediným přemožitelem se stali Letci Letňany.

Naši kluci dokázali tak vybojovat úžasné druhé místo a ještě skórovat v individuálních ocenění -  Andreas Schüller byl vyhlášen gólmanem celého turnaje.

Celý hrací víkend se tedy dá z pohledu předvedené hry i celkového umístění hodnotit, jako velice povedený. „S předvedenou hrou a především nasazením, jsem byl po celý turnaj velice spokojený, kluci odvedli slušný výkon. Je potřeba, aby s takovým nasazení a koncentrací vstupovali do každého utkáni" dodává Petr Vecko, trenér 2.třídy.

Sezona však nekončí a hráče Zbraslavi čeká nabitý konec sezony, který ukončí závěrečným mistrovským utkáním 31. března na domácím ledě.

Příští utkání
Muži | Středa 13.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov

Junioři | Neděle 24.03.2019
HC Letci Letňany - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Sobota 23.03.2019
SK Sršni Kutná Hora - HC Slavoj Zbraslav

Starší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav

Mladší žáci | Sobota 23.03.2019
HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav
2:9 (0.4, 0:3, 2:2)

Změna názvu klubu

Členská schůze schválila změnu názvu klubu a rozhodnutí již nabylo právní moci. Do nadcházející sezóny vstupujeme pod názvem HC...

Vítězství na Silver Cupu 2019

Třetí třída vybojovala na závěrečném turnaji sezóny pohár za první místo!

Židla Cup 2019

Čtvrťáci přivezli bronz ze skvěle obsazeného turnaje "Židla Cup 2019"

Turnaj bratří Kobranovových v Černošicích

Členská schůze

Chodovar cup 2019 - 3. třída

HARFA CUP 2019

Týden hokeje na Nikolajce

Mladší žáci měli zlaté vánoce!

Medaile na závěr roku