Zápasy s letci z Letňan odehrála v sobotu 1. třída

06.02.2017 | HC Zbraslav

Naše dva týmy vyzvaly na dvou polovinách hřiště současně dva týmy letců.

V sobotu 4. února se náš tým prvňáků sešel na rozcvičce už po sedmé hodině ranní, aby se připravil na zápas proti Letňanům. Zbraslavští kluci vytvořili dva týmy - bílý a zelený. Hrály se tři třetiny po 15 minutách. Na obou hřištích byla vidět u všech hráčů bojovnost a touha vyhrát. Je pěkné vidět, že se hráči zlepšují a s každou hodinou na ledě a hokej je baví snad ještě víc a víc. Podívejte se sami na krátkou fotoreportáž nebo v obsáhlejší fotogalerii zde.

Sestavy:
Bílý tým - Hassanein (G), Brenton, Šikl M., Šikl B., Bohutínská, Suchánek, Rose, Drbral, Martínek T.
Zelený tým - Martínek P. (G), Janouš, Freiberg, Novotný, Kočí, Váša, Tykalová B., Tykalová K., Suk