Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní hokejový kemp HC Smíchov: ta pravá zábava na prázdniny

22.09.2019 | Tomáš Hora

Byli jste někdy bez svého koníčku skoro pět měsíců? Dost možná ano, a proto asi víte, jak vám mohl chybět. Jestli hrajete hokej, asi to znáte; od dubna do srpna jen na suchu. Ano, je letní příprava a hlavně prázdniny, takže nějaká zajímavá činnost se vždycky najde. Ale když už je tady ta možnost, proč si nezatrénovat na ledě?

Příměstský kemp s programem na celý den

Jak to tedy u nás vypadalo? Protože byla akce určená především pro hráče HC Smíchov, tedy především pro Pražáky, byl program zajištěn jen přes den; v noci jsme každého nechali pořádně se vyspat ve vlastní posteli. Ráno se začínalo tréninkem na suchu, potom na ledě a po obědě stejně tak. Mezi tím byl oběd a polední klid, který hráči s našimi trenéry trávili dle libosti, ale i na ten jsme občas měli zvláštní program. Jeho zlatým hřebem byla určitě návštěva odchovance HC Smíchov (tehdy ještě pod názvem HC Slavoj Zbraslav) Honzy Kerna, který už hrál za náš národní tým na juniorském mistrovství světa a uplynulou sezonu oblékal dres Omaha Lancers.

Trénink pro všechny pod dohledem spousty trenérů

Zatímco suché tréninky se odehrávaly pod vedením našich trenérů, na ledě vládli trenéři ze školení pro získání trenérské licence B. Často jste tak mohli mít pocit, že je tam víc trenérů než hráčů. Díky tomu byl každý trénink jiný, náplň byla pestrá a mohla zaujmout hráče od přípravky až po dorost. Všechno navíc probíhalo pod vedením pana Zdeňka Vojty, hlavního metodika Českého hokeje. No a chcete-li se na kemp podívat právě z pohledu trenérů, můžete se podívat na video na Hokejka TV.

Zábava pod dohledem kamer České televize

Čtyřdenní program byl opravdu nabitý. Na ledě cvičení zaměřená na činnosti od střelby až po herní kombinace, na suchu všechno od obratnosti přes posilování až po nejrůznější hry. Vítěze soutěže starších hráčů navíc čekala odměna v podobě poukazu na jazykové kurz ve škole Rolino, což mu pomůže nejenom ve škole, ale třeba i v budoucí hokejové kariéře.

Kemp jsme samozřejmě pečlivě zdokumentovali; fotogalerii najdete na našem Facebooku. A aby toho nebylo málo, navštívila nás i redakce Zpráviček z České televize, takže si na kemp můžete zavzpomínat i na iVysílání České televize.

Tak co, přijedete příští rok?

 
Utkání
Muži | Sobota 22.02.2020
HC Berounští medvědi - HC Smíchov 1913
3:8 (0:3, 2:2, 1:3)
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
HC Smíchov 1913 - SK Sršni Kutná Hora
5:6 sn (3:1, 0:2, 2:2, 0:1)
 
Dorost | Neděle 23.02.2020
HC Domažlice - HC Smíchov 1913
15:2 (6:0, 8:0, 1:2)
 
Starší žáci | Neděle 16.02.2020
HC Benátky nad Jizerou - HC Smíchov 1913
5:5 (2:1, 1:4, 2:0)
 
Mladší žáci | Neděle 16.02.2020
HC Benátky nad Jizerou - HC Smíchov 1913
2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
 
5. třída | Pátek 14.02.2020
HC Smíchov 1913 - HC Kobra Praha
2:11 (1:5, 1:5, 0:1)
 
Aktuální články
Prvňáci zakončili sezónu turnajem v Černošicích

Nejmladší hráči HC Smíchov zakončili zkrácenou sezónu vítězstvím. Prvňáci porazili příbramské béčko a vybojovali tak páté místo...

 
Zrušení tréninků a uzavření zimního stadionu

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu jsou od dnešního dne do odvolání zrušeny všechny tréninky, zápasy a další akce klubu, od zítřka...

 
Opatření kvůli šíření koronaviru v ČR

Výbor HC Smíchov 1913 vydává na základě opatření Ministerstva zdravotnictví a dále rozhodnutí prezidenta ČSLH toto opatření: ...

 
Loučení se smíchovským kluzištěm na náměstí 14. října
 
Skvělá atmosféra na Nikolajce pomohla mužům k prodloužení vítězné série
 
Rekordní Týden hokeje
 
Smíchovské lišky nadělovaly radost
 
Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
 
HC Smíchov 1913 vás zve na Týden hokeje
 
Vánoční besídka na ledě
 
Bannery
 
HC Smíchov 1913 - kontakt: gandalovic@hcsmichov.cz RSS