Minulý víkend byli druháci na dvoudenním turnaji v Milevsku!

11.03.2017 | Štěpán Veselý

Cena za nejsympatičtější tým... i taková se dá v hokeji vyhrát.

Naši druháci se zúčastnili velmi náročného dvoudenního turnaje v Milevsku, kterého se účastnilo celkem 11 týmů. Hrálo se 3 na 3 a hráli všechny týmy se všemi, to znamenalo šest zápasů v sobotu a čtyři v neděli. Naši kluci v sobotu vyhráli několik zápasů. V neděli se již projevila únava, a tak již nestačili na některé týmy i když třeba jen o gól. Celkově naši druháci skončili na osmém místě, těsně za Letňany. Navíc získali cenu za nejsympatičtější tým. Pochvalu si zaslouží celý tým a ač jsme na medaili tentokráte nedosáhli, i tak jsme bojovali jako praví Zbraslaváci.

HC Slavoj Zbraslav - kontakt: david.simon@esports.cz RSS