3. třída – zlato na závěr sezony!

11.04.2017 | Štěpán Veselý

Závěr sezóny vyšel třeťákům náramně!

Poslední turnaj, právě končící sezóny 2016/2017, konaný v Karlových Varech, pro nás dopadl na výbornou. Turnaje
se zúčastnilo 5 klubů, které přijely vždy ve dvou týmech A+B / Karlovy Vary, Kralupy, Slaný, Třemošná, Zbraslav.

I když byly skupiny rozděleny na týmy A a B, výsledky obou týmů za jeden klub se pak sčítaly. Náš tým A pouze jednou klopýtnul. Hned v prvním utkání s Třemošnou, kdy se kluci teprve probouzeli. Z dalších zápasů však již odcházeli jako vítězi. Tým B, doplněn o 4 kluky z druhé třídy, prošel turnajem bez „ztráty květinky“ J. Třešinkou
na dortu pak byl ještě úspěch v dovednostních disciplínách. Nejlepší gólman v nájezdech a hráč ve střelbě na cíl.

HOŠI (a Irenko) DĚKUJEM!!!

Výsledky Zbraslav:
Zbraslav A - Třemošná A (prohra -7)
Zbraslav B - Třemošná B (výhra +4)
Zbraslav A - Kralupy A (výhra +7)
Zbraslav B - Kralupy B (výhra +10)
Zbraslav A - K.Vary A (výhra +7)
Zbraslav B - K.Vary B (výhra +2)
Zbraslav A - Slaný A (výhra +10)
Zbraslav B - Slaný B (výhra +3)

Pořadí: 1. Zbraslav A+B (21b.) 2. Třemošná A+B (18b.) 3. Karlovy Vary A+B (15b.) 4. Kralupy A+B (3b.) 5. Slaný A+B (3b.)

HC Slavoj Zbraslav - kontakt: david.simon@esports.cz RSS