HC Zbraslav ukázala hokej na francouzském lyceu!

22.05.2017 | Štěpán Veselý

Pozvání k prezentaci našeho klubu a ledního hokeje.

Byli jsme pozváni na den francouzského gymnázia v Praze. Akce byla uspořádána pro rodiče s dětmi z francouzského gymnázia. Jelikož je škola nedaleko zimního stadionu Nikolajka a protože někteří naši hráči a hráčky tuto školu navštěvují, pozvání k prezentaci na této akci nás velmi potěšilo!
Akce se konala 20. května 2017 na půdě francouzského lycea. Akce to byla se vším všudy velmi pěkně zorganizovaná, takže nechybělo občerstvení, vystoupení žáků, mnoho her na stanovištích pro děti... Právě jedním ze stanovišť byl náš hokejový stánek HC Slavoj Zbraslav, kde si děti mohli vyzkoušet střelbu na branku, obléct si brankářskou nebo hráčskou výstroj. Zájem dětí byl veliký, což nás velmi potěšilo. Cizí jazyk nebyl žádným problémem, protože někteří naši trenéři mluví jak francouzsky, tak anglicky.

Tímto bychom velmi chtěli poděkovat organizátorům akce a Francouzskému gymnáziu v Praze za pozvání možnost být součástí této akce!

Příští utkání
Muži | Středa 13.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov

Junioři | Neděle 17.02.2019
HC Slavoj Velké Popovice - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Sobota 16.02.2019, 17:00
HC Slavoj Zbraslav - HK Lev Slaný

Starší žáci | Sobota 09.02.2019, 11:00
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavoj Zbraslav

Mladší žáci | Sobota 09.02.2019
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavoj Zbraslav

Týden hokeje na Nikolajce!

V neděli 27.1.2019 pořádal HC Slavoj Zbraslav ve spolupráci s Českým hokejem další z akcí v rámci Týdne hokeje!

Mladší žáci měli zlaté vánoce!

Mladší žáci absolvovali 2 vánoční turnaje a z obou si přivezli zlaté medaile.

Medaile na závěr roku

Třeťáci na vánočním turnaji v Klatovech vybojovali stříbrné medaile!

Výživa hokejistů

Mikuláš na ledě

Týmové fotografie

Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Rybník trénink opět každou sobotu!

Novinky pro zlepšení tréninkového procesu