HC Zbraslav ukázala hokej na francouzském lyceu!

22.05.2017 | Štěpán Veselý

Pozvání k prezentaci našeho klubu a ledního hokeje.

Byli jsme pozváni na den francouzského gymnázia v Praze. Akce byla uspořádána pro rodiče s dětmi z francouzského gymnázia. Jelikož je škola nedaleko zimního stadionu Nikolajka a protože někteří naši hráči a hráčky tuto školu navštěvují, pozvání k prezentaci na této akci nás velmi potěšilo!
Akce se konala 20. května 2017 na půdě francouzského lycea. Akce to byla se vším všudy velmi pěkně zorganizovaná, takže nechybělo občerstvení, vystoupení žáků, mnoho her na stanovištích pro děti... Právě jedním ze stanovišť byl náš hokejový stánek HC Slavoj Zbraslav, kde si děti mohli vyzkoušet střelbu na branku, obléct si brankářskou nebo hráčskou výstroj. Zájem dětí byl veliký, což nás velmi potěšilo. Cizí jazyk nebyl žádným problémem, protože někteří naši trenéři mluví jak francouzsky, tak anglicky.

Tímto bychom velmi chtěli poděkovat organizátorům akce a Francouzskému gymnáziu v Praze za pozvání možnost být součástí této akce!

Příští zápasy
4. třída nenašla v Praze přemožitele.

Našim čtvrťákům se tento rok opravdu daří!

Týden hokeje na Nikolajce už potřetí!

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhla na Nikolajce již třetí akce v rámci Týdne hokeje ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Volná místa na rybník trénink v sobotu 27. 1.

Zapište se na rybník trénink a přijďte si zahrát hokej - kategorie 2010, 2009, 2008

A-tým porazil Hvězdu "B"!

Parádní vstup čtvrťáků do soutěže na celé hřiště!

Starší dorostenci jsou v novém roce na vítězné vlně!

Vánoční turnaj 4. třídy v Novém Bydžově

Vánoční Nikolajka Cup 2017

Vánoční turnaje se 4. třídě vydařily. Dva turnaje – 2 medaile!

Harfa Cup 2017

Muži | Čtvrtek 18.01.2018