HC Zbraslav ukázala hokej na francouzském lyceu!

22.05.2017 | Štěpán Veselý

Pozvání k prezentaci našeho klubu a ledního hokeje.

Byli jsme pozváni na den francouzského gymnázia v Praze. Akce byla uspořádána pro rodiče s dětmi z francouzského gymnázia. Jelikož je škola nedaleko zimního stadionu Nikolajka a protože někteří naši hráči a hráčky tuto školu navštěvují, pozvání k prezentaci na této akci nás velmi potěšilo!
Akce se konala 20. května 2017 na půdě francouzského lycea. Akce to byla se vším všudy velmi pěkně zorganizovaná, takže nechybělo občerstvení, vystoupení žáků, mnoho her na stanovištích pro děti... Právě jedním ze stanovišť byl náš hokejový stánek HC Slavoj Zbraslav, kde si děti mohli vyzkoušet střelbu na branku, obléct si brankářskou nebo hráčskou výstroj. Zájem dětí byl veliký, což nás velmi potěšilo. Cizí jazyk nebyl žádným problémem, protože někteří naši trenéři mluví jak francouzsky, tak anglicky.

Tímto bychom velmi chtěli poděkovat organizátorům akce a Francouzskému gymnáziu v Praze za pozvání možnost být součástí této akce!

Příští utkání
Muži | Sobota 08.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Kobra Praha

Junioři | Pátek 14.12.2018
HC Letci Letňany - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Neděle 11.11.2018, 12:00
HC Slavoj Velké Popovice - HC Slavoj Zbraslav
2:1 ()

Starší žáci | Neděle 09.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci | Sobota 15.12.2018
HC Junior Mělník - HC Slavoj Zbraslav

Akce Pojď hrát hokej je zase tady!

Přijďte si zahrát hokej ve čtvrtek, 27. ledna v 16:15 na zimní stadion Nikolajka na akci Týden hokeje!

Výživa hokejistů

Důležité, ale mnohdy opomíjené téma. Koukněte se s námi na pár tipů!

Mikuláš na ledě

Přijďte oslavit Mikuláše na led 4. 12. 2018 od 16:00 na zimní stadion Nikolajka!

Týmové fotografie

Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Týden hokeje

Rybník trénink opět každou sobotu!

Vrcholí příprava na sezónu!

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy