Soustředění otevřela novou ledovou sezónu

25.08.2017 | HC Zbraslav

Prvňáci, druháci, třeťáci a čtvrťáci se dnes vrátili ze soustředění.

V tomto týdnu byly na soustředěních hned čtyři kategorie. Byly to nejmladší kategorie.
Soustředění první, druhé a třetí třídy probíhalo v Příbrami, čtvrtá třída měla své soustředění v Děčíně.
Týdenní program všech kategorií byl velmi pestrý a náročný přesně tak, aby si děti soustředění užily a zároveň se naučily spoustu nových věcí a dovedností, nejen na ledě!
Budeme se snažit, Vám představit fotogalerie a přiblížit zážitky ze soustředění každé kategorie několika fotkami, které přineseme v průběhu nadcházejícího týdne.
Těšit se můžete i na video!
Na fotografiích k článku můžete vidět momenty ze soustředění ročníku 2010 (2. třída).