Zbraslavská 4. třída se připravovala na sezónu v Děčíně

07.09.2017 | HC Zbraslav

Krátké ohlédnutí za soustředěním 4. třídy v Děčíně i s fotogalerií.

Komentář realizačního týmu 4. třídy:

Letošní rok jsme absolvovali soustředění v Děčíně, kde jsme byli spokojeni i před 2 lety.

Kluci byli po prázdninách natěšení na hokej i kamarády a čtyři nováčci v týmu rychle zapadli do kolektivu.

Kromě ledů děti absolvovali i tréninky na hřišti, v tělocvičně či na střelnici a posilovně v útrobách stadionu. Zahráli si tak i fotbal, frisbee či florbal. Tradičně jsme zašli do blízkého bazénu s aquaparkem. I přesto, že tobogány byli bohužel momentálně v rekonstrukci, užili jsme si radovánky v „divoké řece“, vířivce i ve velkém bazénu. (pár fotek v galerii)

Všichni si to náramně užili, některým se ani nechtělo domů J

Těšíme se na novou sezónu, která pro nás se začátkem nového roku znamená přechod z minihokeje na celou plochu.