Týden hokeje zase na Nikolajce!

07.01.2017 | Štěpán Veselý

Přijďte ve čtvrtek, 26. 1. 2017 v 16:00 na zimní stadion Nikolajka na akci Týden hokeje!

V tento čtvrtek, tedy 26. 1. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Slavoj Zbraslav ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Nikolajce už podruhé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Míku (607 818 468) nebo na pana Irlbeka (775 558 518) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Příští zápasy
Týden hokeje

Na akci týden hokeje dorazilo i přes problémy 8 malých hokejistů.

Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

Vrcholí příprava na sezónu!

Junioři ukončili přípravu a vstupují do soutěže

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy

4. třída: stříbrný hattrick!

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů