Prvňáci doma přivítali HK Lev Slaný

14.01.2017 | Štěpán Veselý

První starty pro malé hokejisty ze Zbraslavi!

V sobotu 14. 1. již brzo ráno se na Nikolajce sešli hráči prvních tříd (ročník 2010). Naším soupeřem bylo Slaný. Hráli se současně dva zápasy, které trvaly 3x12 minut hrubého času. Proti sobě nastoupilo mužstvo bílých zbraslaváků proti červeným lvům ze Slaného. Na druhém hřišti hrál tým oblečený do zelených zbraslavských dresů, proti modrým. Na obou stranách padlo několik gólů krásných gólů.
Prvňáci se dávají dohromady, aby byli připraveni spolu hrát dohromady příští sezónu, proto byly týmy složené z několika hráčů, kteří již mají své první zápasy za sebou, ale zároveň zde byli i takoví hráči, kteří dnes prožili krásnou premiéru ve zbraslavském dresu!

Fotogalerie ZDE