Novinky pro zlepšení tréninkového procesu

01.12.2017 | HC Zbraslav

První předvánoční dárek pro naše hokejisty - střelnice a nový "rybník" trénink.

První novinkou je nově vytvořená střelnice na tribuně zimního stadionu Nikolajka, kterou se nám zde povedlo postavit. Pro nadšené hokejisty a pro ty, kteří se chtějí zdokonalovat je to určitě příjemná novinka. Po rozcvičovně, která funguje téměř od začátku sezóny jsme pro hokejisty našli další prostor pro zdokonalování jejich hokejového umění. První si vyzkoušel střelnici trenér 3. třídy, Mgr. Roman Kepič (viz. foto), který tuto novinku uvítal a doufá, že pomůže ve střílení gólů všem zbraslavským ostrostřelcům!

Další novinkou je tzv. rybníkový trénink. Trénink je každou sobotu ráno od 7:55 do 8:55. Trénink je dobrovolný, pro každého zbraslavského hráče ročníku 2010 - 2008.
Půjde v podstatě o to, že hráči se rozdělí na dva týmy a mohou si zahrát jakoukoliv hru - jako tomu kdysi bylo na zamrzlých rybnících. Dáváme tak dětem prostor, aby sami rozhodovali o tom, co bude součástí jejich tréninku, jak se rozdělí do týmů, atd. Chceme tak vytvořit prostor a čas na ledě pro kluky a holky, ve kterém budou rozhodovat sami o tom co dělat. Nebudou tak neustále vedeni trenéry a dostanou možnost spontánně si užívat hokeje a zamilovat si ho ještě víc.

Příští zápasy
Týden hokeje

Na akci týden hokeje dorazilo i přes problémy 8 malých hokejistů.

Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

Vrcholí příprava na sezónu!

Junioři ukončili přípravu a vstupují do soutěže

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy

4. třída: stříbrný hattrick!

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů