Novinky pro zlepšení tréninkového procesu

01.12.2017 | HC Zbraslav

První předvánoční dárek pro naše hokejisty - střelnice a nový "rybník" trénink.

První novinkou je nově vytvořená střelnice na tribuně zimního stadionu Nikolajka, kterou se nám zde povedlo postavit. Pro nadšené hokejisty a pro ty, kteří se chtějí zdokonalovat je to určitě příjemná novinka. Po rozcvičovně, která funguje téměř od začátku sezóny jsme pro hokejisty našli další prostor pro zdokonalování jejich hokejového umění. První si vyzkoušel střelnici trenér 3. třídy, Mgr. Roman Kepič (viz. foto), který tuto novinku uvítal a doufá, že pomůže ve střílení gólů všem zbraslavským ostrostřelcům!

Další novinkou je tzv. rybníkový trénink. Trénink je každou sobotu ráno od 7:55 do 8:55. Trénink je dobrovolný, pro každého zbraslavského hráče ročníku 2010 - 2008.
Půjde v podstatě o to, že hráči se rozdělí na dva týmy a mohou si zahrát jakoukoliv hru - jako tomu kdysi bylo na zamrzlých rybnících. Dáváme tak dětem prostor, aby sami rozhodovali o tom, co bude součástí jejich tréninku, jak se rozdělí do týmů, atd. Chceme tak vytvořit prostor a čas na ledě pro kluky a holky, ve kterém budou rozhodovat sami o tom co dělat. Nebudou tak neustále vedeni trenéry a dostanou možnost spontánně si užívat hokeje a zamilovat si ho ještě víc.

Příští zápasy
4. třída nenašla v Praze přemožitele.

Našim čtvrťákům se tento rok opravdu daří!

Týden hokeje na Nikolajce už potřetí!

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhla na Nikolajce již třetí akce v rámci Týdne hokeje ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Volná místa na rybník trénink v sobotu 27. 1.

Zapište se na rybník trénink a přijďte si zahrát hokej - kategorie 2010, 2009, 2008

A-tým porazil Hvězdu "B"!

Parádní vstup čtvrťáků do soutěže na celé hřiště!

Starší dorostenci jsou v novém roce na vítězné vlně!

Vánoční turnaj 4. třídy v Novém Bydžově

Vánoční Nikolajka Cup 2017

Vánoční turnaje se 4. třídě vydařily. Dva turnaje – 2 medaile!

Harfa Cup 2017

Muži | Čtvrtek 18.01.2018