Novinky pro zlepšení tréninkového procesu

01.12.2017 | HC Zbraslav

První předvánoční dárek pro naše hokejisty - střelnice a nový "rybník" trénink.

První novinkou je nově vytvořená střelnice na tribuně zimního stadionu Nikolajka, kterou se nám zde povedlo postavit. Pro nadšené hokejisty a pro ty, kteří se chtějí zdokonalovat je to určitě příjemná novinka. Po rozcvičovně, která funguje téměř od začátku sezóny jsme pro hokejisty našli další prostor pro zdokonalování jejich hokejového umění. První si vyzkoušel střelnici trenér 3. třídy, Mgr. Roman Kepič (viz. foto), který tuto novinku uvítal a doufá, že pomůže ve střílení gólů všem zbraslavským ostrostřelcům!

Další novinkou je tzv. rybníkový trénink. Trénink je každou sobotu ráno od 7:55 do 8:55. Trénink je dobrovolný, pro každého zbraslavského hráče ročníku 2010 - 2008.
Půjde v podstatě o to, že hráči se rozdělí na dva týmy a mohou si zahrát jakoukoliv hru - jako tomu kdysi bylo na zamrzlých rybnících. Dáváme tak dětem prostor, aby sami rozhodovali o tom, co bude součástí jejich tréninku, jak se rozdělí do týmů, atd. Chceme tak vytvořit prostor a čas na ledě pro kluky a holky, ve kterém budou rozhodovat sami o tom co dělat. Nebudou tak neustále vedeni trenéry a dostanou možnost spontánně si užívat hokeje a zamilovat si ho ještě víc.

Příští utkání
Muži | Sobota 08.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Kobra Praha

Junioři | Pátek 14.12.2018
HC Letci Letňany - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Neděle 11.11.2018, 12:00
HC Slavoj Velké Popovice - HC Slavoj Zbraslav
2:1 ()

Starší žáci | Neděle 09.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci | Sobota 15.12.2018
HC Junior Mělník - HC Slavoj Zbraslav

Akce Pojď hrát hokej je zase tady!

Přijďte si zahrát hokej ve čtvrtek, 27. ledna v 16:15 na zimní stadion Nikolajka na akci Týden hokeje!

Výživa hokejistů

Důležité, ale mnohdy opomíjené téma. Koukněte se s námi na pár tipů!

Mikuláš na ledě

Přijďte oslavit Mikuláše na led 4. 12. 2018 od 16:00 na zimní stadion Nikolajka!

Týmové fotografie

Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Týden hokeje

Rybník trénink opět každou sobotu!

Vrcholí příprava na sezónu!

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy