Vánoční turnaje se 4. třídě vydařily. Dva turnaje – 2 medaile!

28.12.2017 | HC Zbraslav

Z dalšího turnaje v České Lípě vezou kluci bronzovou medaili!

Po kláních v minihokeji jsme se před vánocemi poprvé zúčastnili turnaje na celou plochu. V České Lípě na turnaji s mezinárodní účastí (SVK, BLR) si kluci a jedno děvče vybojovali úžasné 3. místo. Hned 2 výhry na úvod turnaje, nad Novým Bydžovem a Warriorem Brno, vytvořily skvělou atmosféru. O to více zamrzela prohra s domácí Českou Lípou v brzkém utkání druhého dne. Odpoledne jsme si spravili náladu vysokou výhrou nad výběrem ze Slovenska Lions Slovakia a to rozdílem 10-ti gólů! Třetí den nás čekal poslední zápas, s jednoznačným adeptem na vítězství, Metalurgem Zlobin z Běloruska. Ač oslabeni o 2 hráče, pouze se 2 lajnami, statečně bojovali, ale na vítězství to nestačilo. Z bronzových medailí jsme ale měli obrovskou radost.

Mezi svátky jsme pak zavítali na turnaj do Loun, kde jsme změřili síly se dvěma týmy z Chomutova a domácími Louny. První zápas s Chomutovem-B byl pro nás jednoznačným vítězstvím. Po pauze jsme nastoupili proti Chomutovu-A, se kterým jsme drželi krok, ale bohužel 2 góly z nájezdů, pro nás znamenali prohru. Při zápase s Louny ze sebe kluci vydali poslední síly a v druhé polovině (2x20 min.) soupeře rozstříleli. Odvezli jsme si za 2. místo pohár, medaile a sladkou odměnu. Radost nakonec přidalo i ocenění „střelec turnaje“ pro našeho Jirku Kamase.

Ještě pojedeme změřit síly 2. ledna na turnaj v Novém Bydžově a pak už nás čeká Krajská liga přípravek. Přijďte nám fandit. Rozpis zápasů naleznete "zde".

Příští utkání
Muži | Středa 13.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov

Junioři | Neděle 24.03.2019
HC Letci Letňany - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Sobota 23.03.2019
SK Sršni Kutná Hora - HC Slavoj Zbraslav

Starší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav

Mladší žáci | Sobota 23.03.2019
HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav
2:9 (0.4, 0:3, 2:2)

Pozvánka na členskou schůzi

V úterý 4.6.2019 od 20.00 hodin se bude v Harley Davidson Šalamounka Clubu konat mimořádná členská schůze.

Povánka pro rodiče

HC Slavoj Zbraslav pořádá praktický seminář pro rodiče na téma: Kompenzační a vyrovnávací cvičení pro hráče LH

Vítězství na Silver Cupu 2019

Třetí třída vybojovala na závěrečném turnaji sezóny pohár za první místo!

Židla Cup 2019

Turnaj bratří Kobranovových v Černošicích