Vánoční turnaje se 4. třídě vydařily. Dva turnaje – 2 medaile!

28.12.2017 | HC Zbraslav

Z dalšího turnaje v České Lípě vezou kluci bronzovou medaili!

Po kláních v minihokeji jsme se před vánocemi poprvé zúčastnili turnaje na celou plochu. V České Lípě na turnaji s mezinárodní účastí (SVK, BLR) si kluci a jedno děvče vybojovali úžasné 3. místo. Hned 2 výhry na úvod turnaje, nad Novým Bydžovem a Warriorem Brno, vytvořily skvělou atmosféru. O to více zamrzela prohra s domácí Českou Lípou v brzkém utkání druhého dne. Odpoledne jsme si spravili náladu vysokou výhrou nad výběrem ze Slovenska Lions Slovakia a to rozdílem 10-ti gólů! Třetí den nás čekal poslední zápas, s jednoznačným adeptem na vítězství, Metalurgem Zlobin z Běloruska. Ač oslabeni o 2 hráče, pouze se 2 lajnami, statečně bojovali, ale na vítězství to nestačilo. Z bronzových medailí jsme ale měli obrovskou radost.

Mezi svátky jsme pak zavítali na turnaj do Loun, kde jsme změřili síly se dvěma týmy z Chomutova a domácími Louny. První zápas s Chomutovem-B byl pro nás jednoznačným vítězstvím. Po pauze jsme nastoupili proti Chomutovu-A, se kterým jsme drželi krok, ale bohužel 2 góly z nájezdů, pro nás znamenali prohru. Při zápase s Louny ze sebe kluci vydali poslední síly a v druhé polovině (2x20 min.) soupeře rozstříleli. Odvezli jsme si za 2. místo pohár, medaile a sladkou odměnu. Radost nakonec přidalo i ocenění „střelec turnaje“ pro našeho Jirku Kamase.

Ještě pojedeme změřit síly 2. ledna na turnaj v Novém Bydžově a pak už nás čeká Krajská liga přípravek. Přijďte nám fandit. Rozpis zápasů naleznete "zde".

Příští zápasy
Týden hokeje

Na akci týden hokeje dorazilo i přes problémy 8 malých hokejistů.

Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

Vrcholí příprava na sezónu!

Junioři ukončili přípravu a vstupují do soutěže

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy

4. třída: stříbrný hattrick!

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů