Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Parádní vstup čtvrťáků do soutěže na celé hřiště!

16.01.2018 | HC Zbraslav

4. třída začala o víkendu svou první soutěž na celou plochu „Krajskou ligu přípravek“ dvěma vítezstvími, nad Letci Letňany a Spartou Praha.

Sobotní zápas v Letňanech byl vyrovnaný a první branka padla až 6 sekund před koncem 1. třetiny. Bohužel z hokejky soupeře. V půli zápasu vedli Letňany již 3:1, ale Zbraslavští čtyřmi góly za sebou (z toho dvěma v oslabení!) skóre obrátili. I když Letci ještě před koncem zápasu vstřelili kontaktní gól, naši si již výhru 5:4 pohlídali.

V neděli přivítala Zbraslav na Nikolajce Spartu. Nabuzeni vítězstvím z předešlého dne, vyhrávali čtvrťáci už po první třetině 3:0! Sparta sice v začátku druhé třetiny vstřelila 2 rychlé branky, ale domácí si dalším gólem navýšili náskok na 4:2. Třetí třetina byla bezbranková a tak už se skóre neměnilo.

Velká pochvala oběma brankářů za super zákroky!

Letňany : Zbraslav / 4:5 (1:0, 2:2, 1:3)

Zbraslav : Sparta / 4:2 (3:0, 1:2, 0:0)