A-tým porazil Hvězdu "B"!

19.01.2018 | HC Zbraslav

Velmi vyrovnaný zápas, který naši hráči dotáhli do vítězného konce. Ohlasy kapitána týmu Marka Dongrese najdete v článku!

Zbraslavské áčko přivítalo v dohrávce krajské ligy mužů Prahy na svém ledě tým HC Hvězda Praha "B". A přivítali ho jak se patří v první třetině hned 4 góly. Na tento skvělý vstup do utkání soupeř musel zareagovat, naštěstí se mu nepodařilo dostat do vedení a naši borci uhájili vítězství ve velmi vyrovnaném zápase.

Kapitán Marek Dongres o zápase.
"Byl to velmi dramatický zápas, od začátku ve vysokém tempu, ale dokázali jsme si vytvořit větší tlak a i díky tomu jsme vedli už po první třetině 4:1, ještě k tomu jsme poslední gól dali 4 vteřiny před koncem třetiny. Do druhé třetiny soupeř vstoupil mnohem lépe a využil tři přesilovky. My jsme měli dvě trestná střílení, ovšem proměnili jsme pouze jedno - brácha (Matěj Dongres) to tam poslal parádně bekhendem. Zápas byl hodně ubojovaný z obou stran. Na konec soupeř zkusil odvolat brankáře a na minutu a půl nás zavřeli v naši třetině, ale naštěstí jsme všechno zblokovali nebo to chytil gólman. Takže si myslím, že to bylo zasloužené vítězství, navíc bych chtěl poděkovat dorostencům, kteří nám přišli pomoct a hráli opravdu výborně!"

Příští zápasy
Týden hokeje

Na akci týden hokeje dorazilo i přes problémy 8 malých hokejistů.

Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

Vrcholí příprava na sezónu!

Junioři ukončili přípravu a vstupují do soutěže

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy

4. třída: stříbrný hattrick!

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů