A-tým porazil Hvězdu "B"!

19.01.2018 | HC Zbraslav

Velmi vyrovnaný zápas, který naši hráči dotáhli do vítězného konce. Ohlasy kapitána týmu Marka Dongrese najdete v článku!

Zbraslavské áčko přivítalo v dohrávce krajské ligy mužů Prahy na svém ledě tým HC Hvězda Praha "B". A přivítali ho jak se patří v první třetině hned 4 góly. Na tento skvělý vstup do utkání soupeř musel zareagovat, naštěstí se mu nepodařilo dostat do vedení a naši borci uhájili vítězství ve velmi vyrovnaném zápase.

Kapitán Marek Dongres o zápase.
"Byl to velmi dramatický zápas, od začátku ve vysokém tempu, ale dokázali jsme si vytvořit větší tlak a i díky tomu jsme vedli už po první třetině 4:1, ještě k tomu jsme poslední gól dali 4 vteřiny před koncem třetiny. Do druhé třetiny soupeř vstoupil mnohem lépe a využil tři přesilovky. My jsme měli dvě trestná střílení, ovšem proměnili jsme pouze jedno - brácha (Matěj Dongres) to tam poslal parádně bekhendem. Zápas byl hodně ubojovaný z obou stran. Na konec soupeř zkusil odvolat brankáře a na minutu a půl nás zavřeli v naši třetině, ale naštěstí jsme všechno zblokovali nebo to chytil gólman. Takže si myslím, že to bylo zasloužené vítězství, navíc bych chtěl poděkovat dorostencům, kteří nám přišli pomoct a hráli opravdu výborně!"

Příští utkání
Muži | Sobota 08.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Kobra Praha

Junioři | Neděle 09.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC PZ Kladno

Dorost | Neděle 11.11.2018, 12:00
HC Slavoj Velké Popovice - HC Slavoj Zbraslav
2:1 ()

Starší žáci | Neděle 09.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Benátky nad Jizerou

Mladší žáci | Neděle 09.12.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Benátky nad Jizerou

Výživa hokejistů

Důležité, ale mnohdy opomíjené téma. Koukněte se s námi na pár tipů!

Mikuláš na ledě

Přijďte oslavit Mikuláše na led 4. 12. 2018 od 16:00 na zimní stadion Nikolajka!

Týmové fotografie

Týmové fotografie pro sezónu 2018/2019

Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Týden hokeje

Rybník trénink opět každou sobotu!

Vrcholí příprava na sezónu!

Pojď hrát hokej!

Rozpis tréninků letní přípravy

4. třída: stříbrný hattrick!