A-tým porazil Hvězdu "B"!

19.01.2018 | HC Zbraslav

Velmi vyrovnaný zápas, který naši hráči dotáhli do vítězného konce. Ohlasy kapitána týmu Marka Dongrese najdete v článku!

Zbraslavské áčko přivítalo v dohrávce krajské ligy mužů Prahy na svém ledě tým HC Hvězda Praha "B". A přivítali ho jak se patří v první třetině hned 4 góly. Na tento skvělý vstup do utkání soupeř musel zareagovat, naštěstí se mu nepodařilo dostat do vedení a naši borci uhájili vítězství ve velmi vyrovnaném zápase.

Kapitán Marek Dongres o zápase.
"Byl to velmi dramatický zápas, od začátku ve vysokém tempu, ale dokázali jsme si vytvořit větší tlak a i díky tomu jsme vedli už po první třetině 4:1, ještě k tomu jsme poslední gól dali 4 vteřiny před koncem třetiny. Do druhé třetiny soupeř vstoupil mnohem lépe a využil tři přesilovky. My jsme měli dvě trestná střílení, ovšem proměnili jsme pouze jedno - brácha (Matěj Dongres) to tam poslal parádně bekhendem. Zápas byl hodně ubojovaný z obou stran. Na konec soupeř zkusil odvolat brankáře a na minutu a půl nás zavřeli v naši třetině, ale naštěstí jsme všechno zblokovali nebo to chytil gólman. Takže si myslím, že to bylo zasloužené vítězství, navíc bych chtěl poděkovat dorostencům, kteří nám přišli pomoct a hráli opravdu výborně!"

Příští utkání
Muži | Středa 13.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov

Junioři | Neděle 24.03.2019
HC Letci Letňany - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Sobota 23.03.2019
SK Sršni Kutná Hora - HC Slavoj Zbraslav

Starší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav

Mladší žáci | Sobota 23.03.2019
HC Poděbrady - HC Slavoj Zbraslav
2:9 (0.4, 0:3, 2:2)

Pozvánka na členskou schůzi

V úterý 4.6.2019 od 20.00 hodin se bude v Harley Davidson Šalamounka Clubu konat mimořádná členská schůze.

Povánka pro rodiče

HC Slavoj Zbraslav pořádá praktický seminář pro rodiče na téma: Kompenzační a vyrovnávací cvičení pro hráče LH

Vítězství na Silver Cupu 2019

Třetí třída vybojovala na závěrečném turnaji sezóny pohár za první místo!

Židla Cup 2019

Turnaj bratří Kobranovových v Černošicích