A-tým porazil Hvězdu "B"!

19.01.2018 | HC Zbraslav

Velmi vyrovnaný zápas, který naši hráči dotáhli do vítězného konce. Ohlasy kapitána týmu Marka Dongrese najdete v článku!

Zbraslavské áčko přivítalo v dohrávce krajské ligy mužů Prahy na svém ledě tým HC Hvězda Praha "B". A přivítali ho jak se patří v první třetině hned 4 góly. Na tento skvělý vstup do utkání soupeř musel zareagovat, naštěstí se mu nepodařilo dostat do vedení a naši borci uhájili vítězství ve velmi vyrovnaném zápase.

Kapitán Marek Dongres o zápase.
"Byl to velmi dramatický zápas, od začátku ve vysokém tempu, ale dokázali jsme si vytvořit větší tlak a i díky tomu jsme vedli už po první třetině 4:1, ještě k tomu jsme poslední gól dali 4 vteřiny před koncem třetiny. Do druhé třetiny soupeř vstoupil mnohem lépe a využil tři přesilovky. My jsme měli dvě trestná střílení, ovšem proměnili jsme pouze jedno - brácha (Matěj Dongres) to tam poslal parádně bekhendem. Zápas byl hodně ubojovaný z obou stran. Na konec soupeř zkusil odvolat brankáře a na minutu a půl nás zavřeli v naši třetině, ale naštěstí jsme všechno zblokovali nebo to chytil gólman. Takže si myslím, že to bylo zasloužené vítězství, navíc bych chtěl poděkovat dorostencům, kteří nám přišli pomoct a hráli opravdu výborně!"

Příští zápasy
4. třída nenašla v Praze přemožitele.

Našim čtvrťákům se tento rok opravdu daří!

Týden hokeje na Nikolajce už potřetí!

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhla na Nikolajce již třetí akce v rámci Týdne hokeje ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Volná místa na rybník trénink v sobotu 27. 1.

Zapište se na rybník trénink a přijďte si zahrát hokej - kategorie 2010, 2009, 2008

Parádní vstup čtvrťáků do soutěže na celé hřiště!

Starší dorostenci jsou v novém roce na vítězné vlně!

Vánoční turnaj 4. třídy v Novém Bydžově

Vánoční Nikolajka Cup 2017

Vánoční turnaje se 4. třídě vydařily. Dva turnaje – 2 medaile!

Harfa Cup 2017

Šťastný nový rok!