Týden hokeje na Nikolajce už potřetí!

26.01.2018 | HC Zbraslav

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhla na Nikolajce již třetí akce v rámci Týdne hokeje ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Vyzkoušet trénink ledního hokeje přišlo 17 chlapců a 3 dívky. Na děti čekaly zajímavé dárky – hokejové kartičky, sušenky, ale hlavně hokejový dres s jejich jménem! Seznámily se s hokejovou výstrojí a výzbrojí, obuly brusle a hurá na led mezi ostatní hokejisty klubu. Na ledě se jim věnovali kluboví trenéři a pomohli také hráči. Děti si vyzkoušeli první krůčky na ledě především zábavnou formou, podívali se na opravdový zápas v minihokeji a samy si hokej zahrály. Nakonec si ještě vyzkoušeli hokejové dovednosti mimo led, jako přihrávku nebo střelbu na branku.

Děti i rodiče odcházeli spokojeni a těšíme se, až se zařadí mezi ostatní hráče v klubu.

Další akce proběhne opět v měsíci září, proto sledujte náš web, nebo přijďte rovnou mezi nás každé úterý a čtvrtek!

Fotogalerie z akce zde