Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

4. třída: stříbrný hattrick!

20.04.2018 | HC Zbraslav

Na závěr sezóny se 4. třída zúčastnila 4 turnajů. Všechny byly velice vyrovnané a mnohdy rozhodovalo o pořadí až skóre.

Na prvním turnaji v Klatovech (Účastníci: Klatovy, Zbraslav, Motor Č. Budějovice, Lvi Č. Budějovice, Plzeň Wolves, Tachov) se štěstí nepřiklonilo na naší stranu. Utkání byla velmi krátká, hrálo se pouze 2 x 15 min. hrubého času. Po třech remízách a dvou prohrách obsadil náš tým nepopulární poslední místo.

Náladu jsme si tak spravili na dalších 3 víkendových turnajích, kde jsme posbírali samé stříbrné medaile.

První placka cinkla v Táboře, kde se hrálo 2 x 15 min čistého času, každých 15 min počítáno jako jeden zápas. Nestačili jsme pouze na Uničov, se kterým jsme v první části prohráli 0:1 a ve druhé remizovali 0:0. Vyrovnané zápasy byly i s Jihlavou a Táborem. Potěšila také individuální ocenění. Konkrétně druhé místo Davida Hoznourka v rychlosti střely (69!), „nejlepší obránce“ pro Jirku Kamase a zařazení Davida Huka do All Stars turnaje. (Konečné pořadí: 1. Uničov, 2. Zbraslav, 3. Tábor, 4. Dukla Jihlava, 5. Kometa Brno, 6. Rytíři Kladno)

Další turnaj se konal v Děčíně. Systém bodů byl za každou třetinu (3 x 18 min hrubého času), navíc bod za nájezdy. V těch se nám dařilo výborně, přemožitele jsme našli pouze v týmu z Hronova. I těchto 5 bodů z nájezdů nám dopomohlo ke stříbrné příčce. Zápasy byly většinou také vyrovnané a tak byl turnaj napínavý až do posledního souboje. O zlato nás opět připravil výborný tým z Uničova, i přesto, že jsme si ze vzájemného utkání odnesly 4 body ze sedmi možných. (1. Uničov, 2. Zbraslav, 3. Děčín A, 4. Wikov Hronov, 5. Česká Lípa, 6. Sokolov, 7. Děčín B)

Poslední turnaj sezony jsme absolvovali na pražské Slavii. I když byli děti i rodiče na konci dlouhé sezóny unaveni, sebrali jsme poslední síly a všechny zdravé hráče a vyrazili do Edenu. Rodiče, vybaveni bubny a trubkou, podporovali své ratolesti, jak jen mohli. Další medaile byla odměnou. Hrálo se 2 x 15 min čistého času a tentokrát se body počítaly klasicky za celý zápas. Utkání byla napínavá a spousta jich skončila remízou. S dalšími dvěma týmy jsme se po sečtení bodů dělili o pomyslnou druhou příčku. A tak přišlo na řadu počítání vzájemných zápasů. Hubenou, ale poctivě vybojovanou výhrou 1:0 nad Spartou a bezbrankovou remízou s Ústím, jsme tak brali stříbro my. (1. Sokolov, 2. Zbraslav, 3. Sparta, 4. Ústí nad Labem, 5. Havlíčkův Brod, 6. Soběslav, 7. Slavia)

Na podrobnější výsledky nejen z turnajů, ale i celé sezóny, se můžete podívat na našem webu: http://www.hczbraslav.cz/guestbook/detail/id/11

Unaveni, ale spokojeni jsme uzavřeli úspěšnou sezónu. Nutno vyzdvihnout, že tým velice podrželi oba šikovní brankáři Jakub Völfl a Tomáš Mattanelli a za to jim náleží obrovský dík.

Těšíme se na další sezónu, kdy se spojujeme s kamarády z r. 2007 do kategorie „mladší žáci“.

 
Příští zápasy
image
Aktuální články
Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Nadstavba již začala a juniorka vykročila úspěšně vítězstvím nad Černošicemi 5:0.

 
Týden hokeje

Na akci týden hokeje dorazilo i přes problémy 8 malých hokejistů.

 
Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

 
Vrcholí příprava na sezónu!
 
Pojď hrát hokej!
 
Rozpis tréninků letní přípravy
 
Starší dorost ukončil sezónu
 
Třeťáci na turnaji ve Vlašimi
 
Muži ukončili sezónu na 6. místě
 
Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů
 
Utkání
Muži | Sobota 10.11.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov
3:10 (0:3, 0:4, 3:3)
 
Junioři | Neděle 11.11.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Poděbrady
6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
 
Dorost | Neděle 11.11.2018, 12:00
HC Slavoj Velké Popovice - HC Slavoj Zbraslav
2:1 ()
 
Starší žáci | Sobota 10.11.2018, 12:00
HC Kobra Praha - HC Slavoj Zbraslav
3:7 ()
 
Mladší žáci | Sobota 10.11.2018
HC Kobra Praha - HC Slavoj Zbraslav
6:3 (2:0, 3:1, 1:2)
 
 
HC Slavoj Zbraslav - kontakt: gandalovic@hczbraslav.cz RSS