4. třída: stříbrný hattrick!

20.04.2018 | HC Zbraslav

Na závěr sezóny se 4. třída zúčastnila 4 turnajů. Všechny byly velice vyrovnané a mnohdy rozhodovalo o pořadí až skóre.

Na prvním turnaji v Klatovech (Účastníci: Klatovy, Zbraslav, Motor Č. Budějovice, Lvi Č. Budějovice, Plzeň Wolves, Tachov) se štěstí nepřiklonilo na naší stranu. Utkání byla velmi krátká, hrálo se pouze 2 x 15 min. hrubého času. Po třech remízách a dvou prohrách obsadil náš tým nepopulární poslední místo.

Náladu jsme si tak spravili na dalších 3 víkendových turnajích, kde jsme posbírali samé stříbrné medaile.

První placka cinkla v Táboře, kde se hrálo 2 x 15 min čistého času, každých 15 min počítáno jako jeden zápas. Nestačili jsme pouze na Uničov, se kterým jsme v první části prohráli 0:1 a ve druhé remizovali 0:0. Vyrovnané zápasy byly i s Jihlavou a Táborem. Potěšila také individuální ocenění. Konkrétně druhé místo Davida Hoznourka v rychlosti střely (69!), „nejlepší obránce“ pro Jirku Kamase a zařazení Davida Huka do All Stars turnaje. (Konečné pořadí: 1. Uničov, 2. Zbraslav, 3. Tábor, 4. Dukla Jihlava, 5. Kometa Brno, 6. Rytíři Kladno)

Další turnaj se konal v Děčíně. Systém bodů byl za každou třetinu (3 x 18 min hrubého času), navíc bod za nájezdy. V těch se nám dařilo výborně, přemožitele jsme našli pouze v týmu z Hronova. I těchto 5 bodů z nájezdů nám dopomohlo ke stříbrné příčce. Zápasy byly většinou také vyrovnané a tak byl turnaj napínavý až do posledního souboje. O zlato nás opět připravil výborný tým z Uničova, i přesto, že jsme si ze vzájemného utkání odnesly 4 body ze sedmi možných. (1. Uničov, 2. Zbraslav, 3. Děčín A, 4. Wikov Hronov, 5. Česká Lípa, 6. Sokolov, 7. Děčín B)

Poslední turnaj sezony jsme absolvovali na pražské Slavii. I když byli děti i rodiče na konci dlouhé sezóny unaveni, sebrali jsme poslední síly a všechny zdravé hráče a vyrazili do Edenu. Rodiče, vybaveni bubny a trubkou, podporovali své ratolesti, jak jen mohli. Další medaile byla odměnou. Hrálo se 2 x 15 min čistého času a tentokrát se body počítaly klasicky za celý zápas. Utkání byla napínavá a spousta jich skončila remízou. S dalšími dvěma týmy jsme se po sečtení bodů dělili o pomyslnou druhou příčku. A tak přišlo na řadu počítání vzájemných zápasů. Hubenou, ale poctivě vybojovanou výhrou 1:0 nad Spartou a bezbrankovou remízou s Ústím, jsme tak brali stříbro my. (1. Sokolov, 2. Zbraslav, 3. Sparta, 4. Ústí nad Labem, 5. Havlíčkův Brod, 6. Soběslav, 7. Slavia)

Na podrobnější výsledky nejen z turnajů, ale i celé sezóny, se můžete podívat na našem webu: http://www.hczbraslav.cz/guestbook/detail/id/11

Unaveni, ale spokojeni jsme uzavřeli úspěšnou sezónu. Nutno vyzdvihnout, že tým velice podrželi oba šikovní brankáři Jakub Völfl a Tomáš Mattanelli a za to jim náleží obrovský dík.

Těšíme se na další sezónu, kdy se spojujeme s kamarády z r. 2007 do kategorie „mladší žáci“.

Pojď hrát hokej
Příští zápasy
Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

Vrcholí příprava na sezónu!

Junioři ukončili přípravu a vstupují do soutěže

Pojď hrát hokej!

Přijďte ve čtvrtek (20. 9.) v 16:00 na zimní stadion Nikolajka na akci Týden hokeje

Rozpis tréninků letní přípravy

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů

Třeťáci na turnaji v Nymburce

4. třída nenašla v Praze přemožitele.