Týden hokeje na Nikolajce!

28.01.2017 | HC Zbraslav

Ve čtvrtek, 26. ledna si přišli zabruslit noví Zbraslaváci!

Akce týden hokeje na Nikolajce proběhla ve čtvrtek 26. 1. 2017 od 16:00. Na akci dorazilo 11 dětí s jejich rodiči. Všichni dostali hodnotné dárky. Potom se šli všichni převléct do hokejové výstroje, s tím jim pomohli trenéři a hráči z juniorky. Kluci navlékli národní dres, helmu se samolepkou se svým jménem a šli se podívat s rodiči na krátkou prezentaci o ledním hokeji, našem klubu a dalších užitečných věcech pro malé hokejisty. Potom se vydali na led, kde mohli vidět ukázkový trénink a také zápas v minihokeji. Sami si pak vyzkoušeli, jaké to je bruslit. Vyzkoušeli si průjezd překážkovou dráhou, kterou nakonec všichni úspěšně zvládli. Po skončení akce na ledě, si pak kluci navlékli tenisky a šli si vyzkoušet další hokejové dovednosti na suchu, jako byla střelba na cíl, vedení míčku slalomem.

Tato náborová akce, podpořená Českým svazem ledního hokeje byla pro náš klub již druhá. Akce byla povedená a děkujeme ČSLH za podporu, ale hlavně malým hokejistům, že si našli cestu právě k nám, na Zbraslav!

Fotogalerie z akce: https://www.flickr.com/photos/137414476@N06/albums/72157676072908203