A-tým porazil Hvězdu "B"!

19.01.2018 | HC Zbraslav

Velmi vyrovnaný zápas, který naši hráči dotáhli do vítězného konce. Ohlasy kapitána týmu Marka Dongrese najdete v článku!

Čtvrtek 18.01.2018

HC Slavoj Zbraslav - HC Hvězda Praha

4:1, 2:3, 2:3

Góly HC Slavoj Zbraslav: Hrubant (Švábík, Homolka), Hrdlička (Dongres Matěj), Homolka (Štefan), Dongres Marek (Švábík), Dongres Matěj, Dongres Marek (Hrdlička, Švábík), Hrubant (Šnajdr), Štefan

Góly HC Hvězda Praha "B": Klečka Denis (Hyršl Adam, Chládek), Hyršl Aleš (Suda, Klečka), Klement (Krivokapič), Velas (Klečka, Veverka), Drtina (Hyršl Adam), Suda (Hyršl Aleš), Klečka (Hyršl Aleš)

HC Slavoj Zbraslav: Černík, Jurašík - Dongres Marek (C), Dongres Matěj, Homolka, Hrdlička, Hrubant, Kasík, Kovář, Krupka, Patočka, Schlixbier, Sůva, Šnajdr, Štefan, Švábík, Zelenka

HC Hvězda Praha: Dubský - Chládek, Sentanský, Čadek, Novák, Grim, Krivokapič, Klement, Drtina, Erbrt, Veverka, Velas, Klečka, Hyršl Adam, Hyršl Aleš (C), Poljanyčka, Suda, Čmejla, Klouda, Klečka Denis

Komentář

Zbraslavské áčko přivítalo v dohrávce krajské ligy mužů Prahy na svém ledě tým HC Hvězda Praha "B". A přivítali ho jak se patří v první třetině hned 4 góly. Na tento skvělý vstup do utkání soupeř musel zareagovat, naštěstí se mu nepodařilo dostat do vedení a naši borci uhájili vítězství ve velmi vyrovnaném zápase.

Kapitán Marek Dongres o zápase.
"Byl to velmi dramatický zápas, od začátku ve vysokém tempu, ale dokázali jsme si vytvořit větší tlak a i díky tomu jsme vedli už po první třetině 4:1, ještě k tomu jsme poslední gól dali 4 vteřiny před koncem třetiny. Do druhé třetiny soupeř vstoupil mnohem lépe a využil tři přesilovky. My jsme měli dvě trestná střílení, ovšem proměnili jsme pouze jedno - brácha (Matěj Dongres) to tam poslal parádně bekhendem. Zápas byl hodně ubojovaný z obou stran. Na konec soupeř zkusil odvolat brankáře a na minutu a půl nás zavřeli v naši třetině, ale naštěstí jsme všechno zblokovali nebo to chytil gólman. Takže si myslím, že to bylo zasloužené vítězství, navíc bych chtěl poděkovat dorostencům, kteří nám přišli pomoct a hráli opravdu výborně!"

Trenér Gandalovič:
"Mužstvo nastoupilo poprvé v sezóně ve třech pětkách, doplněné dvěma dorostenci v obranných řadách.
Po skvělé první třetině jsme drželi stálé vedení a po dobrém týmovém výkonu dosáhli vítězství, i když soupeř ještě zkorigoval konečné skóre."

Příští utkání
Muži | Středa 13.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov

Junioři | Neděle 17.02.2019
HC Slavoj Velké Popovice - HC Slavoj Zbraslav

Dorost | Sobota 16.02.2019, 17:00
HC Slavoj Zbraslav - HK Lev Slaný

Starší žáci | Sobota 09.02.2019, 11:00
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavoj Zbraslav

Mladší žáci | Sobota 09.02.2019
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavoj Zbraslav

Týden hokeje na Nikolajce!

V neděli 27.1.2019 pořádal HC Slavoj Zbraslav ve spolupráci s Českým hokejem další z akcí v rámci Týdne hokeje!

Mladší žáci měli zlaté vánoce!

Mladší žáci absolvovali 2 vánoční turnaje a z obou si přivezli zlaté medaile.

Medaile na závěr roku

Třeťáci na vánočním turnaji v Klatovech vybojovali stříbrné medaile!

Výživa hokejistů

Mikuláš na ledě

Týmové fotografie

Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Rybník trénink opět každou sobotu!

Novinky pro zlepšení tréninkového procesu