Mladší žáci odstartovali soutěž

11.09.2017 | HC Zbraslav

Po divoké přestřelce nakonec nestačili na Vlašim

1. kolo | Sobota 09.09.2017

HC Rytíři Vlašim - HC Slavoj Zbraslav

Komentář vedoucího mužstva k zápasu:

Náš první mistrovský zápas jsme hráli ve Vlašimi, kde jsme nakonec prohráli 8:5 po dramatické třetí třetině. Kdy první třetinu jsme ukončili se skóre 3:1 ve prospěch Zbraslavi, kdy jsme nastoupili do zápasu s tím, že chceme vyhrát a po deseti minutách jsme dokonce vedli 3:0. Druhou třetinu jsme velice dobře rozehráli, ale nedařilo se tak dobře v koncovce a naopak se soupeř více dostával do hry až nakonec srovnal na 3:3, ale v posledních 2 minutách se nám podařilo skvělým únikem dát gól na 4:3 a s tímto velmi nadějným skórem jsme šli do třetí třetiny. Kde nás hned na začátku zbrzdila přesilovka soupeře, ale dostali jsme se do přečíslení, které jsme bohužel i díky vynikajícímu výkonu soupeřova brankáře gól nedali, a obratem s protiútoku jsme inkasovali vyrovnávací gól. Kombinace vyrovnávacího gólu a nedisciplinovanosti, díky které jsme měli 6 vyloučení za třetinu, jsme následně během 5-ti minut inkasovali další 4 góly. V posledních pěti minutách se nám sice podařilo vytvořit tlak na soupeřovo bránu a zkorigovat výsledek na konečných 8:5 pro Vlašim, ale bohužel to nestačilo. Přesto chci vyzdvihnout bojovnost mužstva, které první dvě třetiny ukázalo, že umíme hrát velmi pěkný hokej. Sice se nám nepodařilo zvítězit, ale myslím, že máme dobrý základ pro další soupeře.

Příští zápasy
4. třída nenašla v Praze přemožitele.

Našim čtvrťákům se tento rok opravdu daří!

Týden hokeje na Nikolajce už potřetí!

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhla na Nikolajce již třetí akce v rámci Týdne hokeje ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Volná místa na rybník trénink v sobotu 27. 1.

Zapište se na rybník trénink a přijďte si zahrát hokej - kategorie 2010, 2009, 2008

A-tým porazil Hvězdu "B"!

Parádní vstup čtvrťáků do soutěže na celé hřiště!

Starší dorostenci jsou v novém roce na vítězné vlně!

Vánoční turnaj 4. třídy v Novém Bydžově

Vánoční Nikolajka Cup 2017

Vánoční turnaje se 4. třídě vydařily. Dva turnaje – 2 medaile!

Harfa Cup 2017

Muži | Čtvrtek 18.01.2018