Mladší žáci odstartovali soutěž

11.09.2017 | HC Zbraslav

Po divoké přestřelce nakonec nestačili na Vlašim

1. kolo | Sobota 09.09.2017

HC Rytíři Vlašim - HC Slavoj Zbraslav

Komentář vedoucího mužstva k zápasu:

Náš první mistrovský zápas jsme hráli ve Vlašimi, kde jsme nakonec prohráli 8:5 po dramatické třetí třetině. Kdy první třetinu jsme ukončili se skóre 3:1 ve prospěch Zbraslavi, kdy jsme nastoupili do zápasu s tím, že chceme vyhrát a po deseti minutách jsme dokonce vedli 3:0. Druhou třetinu jsme velice dobře rozehráli, ale nedařilo se tak dobře v koncovce a naopak se soupeř více dostával do hry až nakonec srovnal na 3:3, ale v posledních 2 minutách se nám podařilo skvělým únikem dát gól na 4:3 a s tímto velmi nadějným skórem jsme šli do třetí třetiny. Kde nás hned na začátku zbrzdila přesilovka soupeře, ale dostali jsme se do přečíslení, které jsme bohužel i díky vynikajícímu výkonu soupeřova brankáře gól nedali, a obratem s protiútoku jsme inkasovali vyrovnávací gól. Kombinace vyrovnávacího gólu a nedisciplinovanosti, díky které jsme měli 6 vyloučení za třetinu, jsme následně během 5-ti minut inkasovali další 4 góly. V posledních pěti minutách se nám sice podařilo vytvořit tlak na soupeřovo bránu a zkorigovat výsledek na konečných 8:5 pro Vlašim, ale bohužel to nestačilo. Přesto chci vyzdvihnout bojovnost mužstva, které první dvě třetiny ukázalo, že umíme hrát velmi pěkný hokej. Sice se nám nepodařilo zvítězit, ale myslím, že máme dobrý základ pro další soupeře.

Členská schůze HC Slavoj Zbraslav

Členská schůze se bude konat 30. 5. 2018 od 20:30 hodin v  baru Harley Davidson (U Šalamounky 769/41, 158 00 Praha 5)

Rozpis tréninků letní přípravy

Příprava na novou sezónu začíná

4. třída: stříbrný hattrick!

Na závěr sezóny se 4. třída zúčastnila 4 turnajů. Všechny byly velice vyrovnané a mnohdy rozhodovalo o pořadí až skóre.

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů

Třeťáci na turnaji v Nymburce

4. třída nenašla v Praze přemožitele.

Týden hokeje na Nikolajce už potřetí!

Muži | Čtvrtek 18.01.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Hvězda Praha