Generální sponzor

partneri 2

Dovozce motorek značky Harley-Davidson

partneri 8

Česká firma zabývající se výrobou a montáží bazénů, zastřešení a skytrií již více než 25 let.

Hokejový E-shop

partneri 11

Baštovy kachničky se zelím a nadívanými lokšemi, naprostá lahůdka - dostanete v restauraci U Bansethů v Táborské ulici, v sousedském pivovaru Bašta, ale také si je můžete objednat domů nebo do kanceláře.

Zmrzlina a dorty vlastní výroby z farmářského mléka, smetany a ovoce.
Bez umělých barviv a konzervantu, bez použití palmového tuku.
Možnost pořádání rodinných oslav, narozeninových párty, dětských oslav.
Náměstí Bratří Synků, Praha 4

partneri 1

Otevřen v roce 2007. Jsou zde čepována piva vyrobená ve vlastním minipivovaru, nyní i piva z malých skotských a belgických pivovarů.

Společnost, která zajišťuje správu a provoz kolektorové sítě v hlavním městě Praze.

Společnost se zabývá profesionální poradenskou a investiční činností.

Společnost, která poskytuje profesionální a komplexní služby v oblasti: elektroinstalační práce, přípojky nízkého napětí a projektování elektroinstalací.

Skupina smíchovských realitních makléřů pracujících s podporou mezinárodní sítě realitních kanceláří RE/MAX.
Kompletní realitní servis nejvyšší kvality.

Developer průmyslových ploch.

partneri 13

Největší evropský časopis o NHL.

HC Slavoj Zbraslav - kontakt: david.simon@esports.cz RSS