Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Realizační týmy

MUŽI
Hlavní trenér: Mgr. Gandalovič Michal 
(gandalovic@hczbraslav.cz, 739 544 005)

STARŠÍ DOROST
Hlavní trenér: Mgr. Kasík Radek
(kasik@hczbraslav.cz, 737 252 958) 
Asistent trenéra: Kyclt Martin

MLADŠÍ DOROST
Hlavní trenér: 
Asistent trenéra:
Vedoucí týmu:

STARŠÍ ŽÁCI
Hlavní trenér: Veselý Martin 
(veselka1981@seznam.cz, 775 662 581)
Asistent trenéra: Kilarský Marek 
(604 731 754)
Vedoucí týmu: Hora Tomáš 
(hora@hczbraslav.cz, 603 493 363)

MLADŠÍ ŽÁCI
Trenér: Veselý Martin 
(veselka1981@seznam.cz, 775 662 581)
Trenér: Janoušek Jakub 
(janousek@hczbraslav.cz, 777 760 036)
Asistent trenéra: Höhlig Pavel
Vedoucí týmu:  Neubauer Bronislav
(neubauer@hczbraslav.cz, 731 663 164)

4. TŘÍDA
Hlavní trenér: Rambousek Libor 
(rambousek@hczbraslav.cz, 603 435 194)
Asistent trenéra: Huk Aleš 
(huk@hczbraslav.cz, 755 293 494)
Asistent trenéra: Cichoň Radek 
(cichon@hczbraslav.cz, 608 240 348)
Asistent trenéra: Hoznourek Tomáš
Vedoucí týmu:  Kamasová Alena 
(kamasova@hczbraslav.cz, 603 708 936)

3. TŘÍDA
Hlavní trenér:  Mgr. Kepič Roman 
(kepic@hczbraslav.cz, 722 904 697)
Asistent trenéra: Míka Karel 
(mika@hczbraslav.cz, 607 818 468)
Asistent trenéra: Sedlář Pavel 
(sedlar@hczbraslav.cz, 776 030 876)
Vedoucí týmu: Jouklová Táňa 
(jouklova@hczbraslav.cz, 724 105 057)

2. TŘÍDA
Hlavní trenér: Veselý Štěpán 
(veseli.stepan@seznam.cz, 775 030 496)
Asistent trenéra: Völfl Jiří 
(volfl@hczbraslav.cz, 604 286 504)
Asistent trenéra: Suchánek Pavel
Asistent trenéra: Suk Martin
Vedoucí týmu: Hassanein Alena 
(hassanein@hczbraslav.cz, 773 559 937)

1. TŘÍDA
Hlavní trenér: Irlbek Jiří 
(irlbek@hczbraslav.cz, 775 558 518)
Asistent trenéra: 
Vedoucí týmu: Boguajová Monika 
(boguajova@hczbraslav.cz, 724 083 223)

PŘÍPRAVKA
Hlavní trenér: Míka Karel 
(mika@hczbraslav.cz, 607 818 468)
Asistent trenéra: Slabý Aleš 
(slaby@hczbraslav.cz, 602 242 555)
Asistent trenéra:  Kašpar Martin 
(kaspar@hczbraslav.cz, 777 700 162)
Asistent trenéra:  Blahoš Bureš

TRENÉR BRANKÁŘŮ
Míka Karel ml. (mika.ml@hczbraslav.cz, 773 873 222)

 
HC Slavoj Zbraslav - kontakt: david.simon@esports.cz RSS